Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Wczasy dla Seniorów w Hotelu Nowy Zdrój

Wczasy dla Seniorów w Hotelu Nowy Zdrój

 

Wybierz się na Wczasy dla Seniorów do Polanicy Zdrój

 

Nasza oferta "Wczasy dla Seniorów" została stworzona z myślą o zdrowiu i potrzebach osób dojrzałych, które pragną spędzić wyjątkowy czas w komfortowych warunkach i w gronie podobnie myślących Gości. Nasz hotel oferuje doskonałe miejsce wypoczynku dla osób preferujących spokojniejsze tempo życia, które chcą docenić uroki życia na emeryturze.

Wybierając Nowy Zdrój Senior otrzymuje 6 noclegów w komfortowym pokoju z balkonem lub dostępem do tarasu, łazienką, czajnikiem, ręcznikami pokojowymi i basenowymi, suszarką do włosów, wi-fi, tv i telefonem. Oferujemy pokoje o różnym standardzie do wyboru. 

 

 

 

Mini turnus usprawniająco-rekreacyjny

 

Wczasy dla Seniorów to pakiet łączący troskę o zdrowie z solidnym wypoczynkiem. Średnia intensywność zabiegów pozwala na zaplanowanie zwiedzania uzdrowiska Polanica Zdrój oraz wykorzystanie w pełni pozostałych atrakcji przygotowanych przez Nowy Zdrój. Każy uczestnik otrzyma 10 zabiegów leczniczych oraz 2 masaże. Na początku pobytu zaplanowano konsultację medyczną podczas której dobrane zostaną zabiegi. W ramach oferty Seniorzy mogą skorzystać z zabiegów takich jak okłady i kąpiele borowinowe, krioterapia, laseroterapia, masaże lecznicze, drenaż limfatyczny, magnetoterapia, elektroterapia, lampy, kąpiele solankowe, magnezowe, perełkowe, wirówki i więcej. Dla chętnych oferujemy możliwość dokupienia dodatkowych zabiegów leczniczych, masaży i zabiegów spa.

 

Jak Wypoczynek to tylko Bez Limitu

 

W Nowym Zdroju Seniorzy otrzymują dowolną liczbę wejść do strefy basenów, saun, jacuzzi i tężni solankowej w godzinach otwarcia. Nie ma nic bardziej odprężającego niż spędzanie czasu w przyjemnie ciepłej wodzie basenu i relaks na leżaku. Dzięki działaniu masujących strumieni ciepłej wody w jacuzzi mięśnie ulegają rozluźnieniu, a wszelkie zmęczenie znika. Z kolei korzystanie z mikroklimatu tężni jest szczególnie korzystne dla układu oddechowego, pomaga w łagodzeniu dolegliwości alergicznych i poprawie kondycji skóry. Dla aktywnych Seniorów proponujemy codzienny trening w sali fitness, którą również oferujemy bez limitu wejść. 

 

 

Kulinarne doznania na wyciągnięcie ręki

 

Nasza oferta gastronomiczna spełni oczekiwania Seniorów preferujących zarówno tradycyjne smaki jak i te bardziej egzotyczne. Nasz szef kuchni Mohan Singh Saini dba o jakość i różnorodność potraw. W cenie pobytu oferujemy śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Śniadania to kilkadziesiąt zimnych i ciepłych pozycji do wyboru. Pośród serów, wędlin, ryb, płatków, jajek, mięs, bufetu sałat każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

 

Obiadokolacje to bufet gorących potraw mięsnych i wegetariańskich, bufet surówek i napojów. Goście mogą wybierać spośród 8 gorących pozycji. Na posiłki nie obowiązują limity wejść. Z posiłku można korzystać bez ograniczeń przed 2,5 godziny. Ponadto codziennie dla Gości w godzinach 12:00-18:00 udostępniamy bezpłatnie bufet herbaciany. 

 

 

Aktywna rozrywka - tańcz i zwiedzaj

 

Pobyt w tak pięknym uzdrowisku jak Polanica Zdrój sprawia, że zwiedzanie staje się pozycją obowiązkową. Tuż przy hotelu znajduje się wejście do Parku Zdrojowego, przez który przebiegają lokalne, piesze szlaki turystyczne. Wszystkich Seniorów zapraszamy na bezpłatne wycieczki do pobliskich atrakcji. Nasz przewodnik pokaże miejsca gdzie warto zrobić pamiątkowe zdjęcie i opowie o historii uzdrowiska. 

Wieczorami zapraszamy na wieczory taneczne z profesjonalnym DJ. Zapewniamy wygodne miejsca do siedzenia dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia, ale zachęcamy do tańca wszystkich tancerzy o różnym poziomie umiejętności. Na miejscu dostępny również bar, w którym można kupić kolorowe drinki, piwo, wino, napoje, przekąski i desery oraz gorące napoje. 


Zapraszamy serdecznie do rezerwacji Wczasów dla Seniorów i dołączenia do setek zadowolonych Gości. Czekamy na Państwa przez cały rok. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie opowiemy o ofercie. Numer telefonu do recepcji to 74 306 76 76. By przejść do oferty online wystarczy kliknąć poniższy baner:

 


‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs