Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Turnusy Rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON

Wybierz Turnus w Sanatorium Nowy Zdrój Polanica Zdrój


Zapraszamy do skorzystania z turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem ze srodków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pobyt odbywa się w komfortowych warunkach i obejmuje pakiet zabiegów leczniczych, smaczne posiłki, program kulturalno-rozrywkowy oraz nielimitowany dostęp do basenów, saun, jacuzzi, tężni solankowej i sali fitness. Skorzystaj z doskonałej okazji do poprawy swojego zdrowia i samopoczucia. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek

Jak zdobyć dofinansowanie?

 

O dofinansowanie mogą się ubiegać wyłącznie osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Jeśli posiadasz taki dokument udaj się do lokalnego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie lub placówki MOPS, gdzie otrzymasz niezbędne dokumenty: wniosek o przyznanie dofinansowania oraz wniosek o skierowanie na turnus rehabilitacyjny (musi wypełnić Twój lekarz). Decyzję o przyznaniu dofinansowania otrzymasz do 30 dni od złożenia dokumentów w swoim PCPR lub MOPS.  

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji zadzwoń do nas i zarezerwuj pokój. Następnie należy złożyć w PCPR/MOPS dodatkowy dokument - oświadczenie, w którym poinformujesz instytucję o wyborze ośrodka, w którym chcesz odbyć turnus rehabilitacyjny. By wybrać Nowy Zdrój użyj w oświadczeniu poniższych danych:

Nazwa organizatora: Firma Handlowo-Usługowa Palbow Mirosław Nowy Zdrój Centrum Zdrowia i Wypoczynku
Numer organizatora: OR/02/0003/23 ważny do 4.11.2026

Nazwa ośrodka: Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój
Numer ośrodka:  OD/02/0004/23 ważny do 8.07.2026

 

Po złożeniu oświadczenia o wyborze Nowy Zdrój jako ośrodka, w którym będziesz odbywać turnus rehabilitacyjny prześlij do nas wymagane dokumenty: dokument potwierdzający przyznanie dofinansowania ze środków PFRON oraz orzeczenie o niepełnosprawności.  

 Masz pytania?

Informacja Pfron w Nowym Zdroju: 731 156 236  (pn-pt w godzinach 8:00-16:00)
Adres email: pfron@nowyzdroj.pl
Strona informacyjna: www.pfron.nowyzdroj.pl

Pakiety pobytowe

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju
UE
Powered by hs