Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Wellness i SPA w Polanicy-Zdroju

BASENY, SAUNY I RELAKS

 

Pobyt w NOWYM ZDROJU – Centrum Zdrowia i Wypoczynku w Polanicy-Zdroju ma pomóc Państwu napełnić się energią, doładować akumulatory, aby po powrocie do codzienności móc z radością, werwą, ale jednocześnie wewnętrznym spokojem realizować zadania w swojej rodzinie, pracy i pasjach. Odwiedź największą bazę zabiegową i SPA w Polanicy-Zdroju.

Nasza oferta Wellness obejmuje zabiegi relaksacyjne dla ciała, zabiegi pielęgnacyjne dla skóry twarzy i dekoltu z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków SPA oraz bogaty wybór masaży o różnej intensywności.

 


ZRELAKSUJ SIĘ ❤

W cenie każdego noclegu w hotelu jest możliwość korzystania z dwóch basenów z biczami wodnymi, jacuzzi, strefy saun (fińska, łaźnia parowa, infrared) oraz siłowni. Dodatkowo mogą Państwo odwiedzić naszą bazę zabiegową i SPA i skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty zabiegów.

USUWAMY STRES! ➳

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty masaży głowy, ciała i stóp działających rewitalizująco i odprężająco.

Gorące kamienie, olej słonecznikowy, czekolada, masaż stóp ukoją nerwy i usuną stres związany z codziennymi zadaniami. Masaż poliwagalny pobudzi naturalny system regeneracji organizmu, a kąpiel Kleopatry rozluźni napięte mięśnie.

ZABIEGI SALON SPA ♛

Specjalne potrzeby naszych Gości zaspokoją zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Oferta SPA obejmuje peelingi, odżywcze i odmładzające sera, rytuały piękna obejmujące zestaw zabiegów SPA, bomby witaminowe oraz detoksykujące koktajle.

FITOKOSMETYKA

Uroda nie zna kompromisów. W Nowym Zdroju do zabiegów SPA stosujemy naturalne, włoskie fitokosmetyki zgodne z naszą filozofią i potrzebami naszych Gości. Wysoka jakość produktów i doświadczony personel to gwarancja poprawy urody, samopoczucia i fantastyczny sposób na popołudniowy relaks w objęciach natury.

NATURA Z NAMI 🌿

Piękno jest zdrowe. W Nowym Zdroju można skorzystać z bogactwa witamin i minerałów, które oferuje natura. Kąpiele borowinowe, magnezowe i solankowe to wspaniały sposób na relaks i uzupełnienie niedoborów minerałów.
Dotyk działa cuda. Przekonać się o tym można podczas masażu kobido wykonanego przez naszych specjalistów.

OPRAWA OKA 👁️

Warto zadbać o wyraziste spojrzenie korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych&beauty na okolicę oka. W Nowym Zdroju skorzystać można z liftingu rzęs i brwi, zabiegu henną lub nitkowania

LECZYMY BÓL 💪

Ból nie musi być stałym elementem Twojego życia. W Nowym Zdroju oferujemy jedną z najskuteczniejszych metod fizjoterapeutycznych – terapię bólu.  Nasz specjalista za pomocą mobilizacji, manipulacji i stymulacji tkanek miękkich lub stawów dociera do chorego miejsca, odblokowuje je i przywraca do właściwego stanu.
Pełna informacja dostępna TUTAJ

ZIELONA OKOLICA ❁

Odpoczynkowi sprzyja okolica i uzdrowiskowy charakter Polanicy-Zdrój. Parki, lasy, góry bogate w unikatową sudecką faunę i florę pozwalają odetchnąć od codziennych obowiązków.

Nowy Zdrój usytuowany jest przy Parku Zdrojowym w otoczeniu terenów zielonych.

Pakiety pobytowe

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju
UE
Powered by hs