Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Restauracja A`la Carte

Zapraszamy Państwa do naszej Restauracji gdzie serwowane są  wyśmienite dania kuchni polskiej, czeskiej oraz różnorodne potrawy kuchni świata oparte na naturalnych produktach dostarczanych przez lokalnych producentów. Nasze kulinarne propozycje obejmują również diety: wegetariańską, wegańską, cukrzycową, bezglutenową i bezlaktozową.

RELAKS DLA PODNIEBIENIA

Restauracja Nowy Zdrój to również kolorowe desery, tradycyjne ciasta pieczone na miejscu oraz kawa ze świeżo mielonych ziaren w różnych odsłonach.
Wieczorem gdy aura sprzyja relaksowi proponujemy słodkie drinki i wyśmienite czeskie piwo z beczki. Na koneserów czegoś mocniejszego czekają napoje wysokoprocentowe.

EKSPLOZJA SMAKÓW

Nasze bufety to nie tylko tradycyjna kuchnia lokalna. Cyklicznie organizujemy wieczory kuchni azjatyckiej oraz wieczory grillowe BBQ powiązane z gotowaniem na żywo przez doświadczonych szefów kuchni. Festiwal smaków w Nowym Zdroju to wspaniałe doświadczenie kulinarne, które gwarantuje eksplozję kubków smakowych!

PRZYJĘCIA I KOMUNIE

Jesteśmy obecni w ważnych dla Państwa chwilach. Kompleksowo zorganizujemy: komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe z DJ czy romantyczne zaręczyny. Przygotowujemy indywidualnie dobrane menu, wystrój, tort, oprawę muzyczną i atrakcje specjalne.
Skontaktuj się z naszym managerem by zaplanować uroczystość tel. 534 530 334

BANKIETY I BIESIADY

Dla grup zorganizowanych i biznesowych realizujemy kompletne wydarzenia takie jak bankiety z oprawą muzyczną, grille, biesiady, degustacje i wieczory tematyczne. Nasza restauracja wyposażona jest w bar, parkiet taneczny, bufet, taras i pomieści aż 250 osób. Posiadamy również pełne zaplecze konferencyjne.
Skontaktuj się z nami by zaplanować uroczystość tel. 534 530 334

Pakiety pobytowe

Nasza lokalizacja

kontakt-nowy-zdroj

ul. Zdrojowa 34a,
57-320 Polanica-Zdrój

nowy-zdroj-kontakt-email

recepcja@nowyzdroj.pl

nowy-zdroj-kontakt-telefon

+48 74 306 76 76

UE
Powered by hs