Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Smacznie i różnorodnie

Zapraszamy Państwa do naszej Restauracji gdzie podczas śniadań i obiadokolacji serwowane są wyśmienite dania kuchni polskiej, czeskiej oraz różnorodne potrawy kuchni świata oparte na naturalnych produktach dostarczanych przez lokalnych producentów. Nasze kulinarne propozycje obejmują również diety: wegetariańską, wegańską, cukrzycową, bezglutenową i bezlaktozową.

RELAKS DLA PODNIEBIENIA

Nowy Zdrój to również oferta baru i kawiarni - kolorowe desery, tradycyjne ciasta pieczone na miejscu oraz kawa ze świeżo mielonych ziaren w różnych odsłonach. Wieczorem gdy aura sprzyja relaksowi proponujemy kolorowe drinki i wyśmienite rzemieślnicze piwo z lokalnego browaru. Na koneserów czegoś mocniejszego czekają alkohole wysokoprocentowe z całego świata.

EKSPLOZJA SMAKÓW

Nasze bufety to nie tylko tradycyjna kuchnia lokalna. Cyklicznie organizujemy wieczory kuchni azjatyckiej oraz wieczory grillowe BBQ powiązane z gotowaniem na żywo przez doświadczonych szefów kuchni. Festiwal smaków w Nowym Zdroju to wspaniałe doświadczenie kulinarne, które gwarantuje eksplozję kubków smakowych!

PRZYJĘCIA I KOMUNIE

Jesteśmy obecni w ważnych dla Państwa chwilach. Kompleksowo zorganizujemy: komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe z DJ czy romantyczne zaręczyny. Przygotowujemy indywidualnie dobrane menu, wystrój, tort, oprawę muzyczną i atrakcje specjalne.
Skontaktuj się z naszym managerem by zaplanować uroczystość tel. 534 530 334

BANKIETY I BIESIADY

Dla grup zorganizowanych i biznesowych realizujemy kompletne wydarzenia takie jak bankiety z oprawą muzyczną, grille, biesiady, degustacje i wieczory tematyczne. Nasza restauracja wyposażona jest w bar, parkiet taneczny, bufet, taras i pomieści aż 250 osób. Posiadamy również pełne zaplecze konferencyjne.
Skontaktuj się z nami by zaplanować uroczystość tel. 534 530 334

Pakiety pobytowe

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju

Nasza lokalizacja

kontakt-nowy-zdroj

ul. Zdrojowa 34a,
57-320 Polanica-Zdrój

nowy-zdroj-kontakt-email

recepcja@nowyzdroj.pl

nowy-zdroj-kontakt-telefon

+48 74 306 76 76

UE
Powered by hs