Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Smacznie i różnorodnie

Zapraszamy Państwa do stołu. Podczas śniadań i obiadokolacji serwowane są wyśmienite dania kuchni polskiej oraz różnorodne potrawy kuchni świata oparte na produktach dostarczanych przez lokalnych producentów. Nasze kulinarne propozycje obejmują również diety: wegańską, bezglutenową i bezlaktozową, które można dokupić do pobytu. 

RELAKS DLA PODNIEBIENIA

Nowy Zdrój to również  kolorowe desery, tradycyjne ciasta pieczone na miejscu oraz kawa ze świeżo mielonych ziaren w różnych odsłonach. Wieczorem gdy aura sprzyja relaksowi proponujemy kolorowe drinki i wyśmienite rzemieślnicze piwo z lokalnego browaru. Na koneserów czegoś mocniejszego czekają alkohole wysokoprocentowe z całego świata. 

EKSPLOZJA SMAKÓW

Nasze bufety to nie tylko tradycyjna kuchnia lokalna. Cyklicznie organizujemy wieczory kuchni azjatyckiej, europejskiej oraz wieczory grillowe BBQ powiązane z gotowaniem na żywo przez naszego Szefa Kuchni Mohana Singh Saini. Festiwal smaków w Nowym Zdroju to wspaniałe doświadczenie kulinarne, które gwarantuje eksplozję kubków smakowych!

PRZYJĘCIA I KOMUNIE

Jesteśmy obecni w ważnych dla Państwa chwilach. Kompleksowo zorganizujemy: komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe z DJ czy romantyczne zaręczyny. Przygotowujemy indywidualnie dobrane menu, wystrój, tort, oprawę muzyczną i atrakcje specjalne.
Skontaktuj się z naszym managerem by zaplanować uroczystość tel. 534 530 334

BANKIETY I BIESIADY

Dla grup zorganizowanych i biznesowych realizujemy kompletne wydarzenia takie jak bankiety z oprawą muzyczną, grille, biesiady, degustacje i wieczory tematyczne. Nasza restauracja wyposażona jest w bar, parkiet taneczny, bufet, taras i pomieści aż 250 osób. Posiadamy również pełne zaplecze konferencyjne.
Skontaktuj się z nami by zaplanować uroczystość tel. 534 530 334

Pakiety pobytowe

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju
UE
Powered by hs