Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Terapia bólu na wczasach rehabilitacyjnych

ZMNIEJSZ i WYELIMINUJ PROBLEM BÓLU

Terapia leczenia bólu to bezpieczny zabieg, który pozwala zmniejszyć lub wyeliminować dolegliwości bólowe wywołane schorzeniami, urazami lub latami życia w stresie. Podczas wczasów rehabilitacyjnych nasz specjalista przeprowadzi wywiad i badanie. Następnie wykona zabieg w oparciu o indywidualnie dobraną metodę terapeutyczną. Terapia przeprowadzana jest w ramach organizowanych przez nas turnusów rehabilitacyjnych. Powinni Państwo pamiętać o tym, że ból nie musi być stałym elementem Waszego życia nawet na emeryturze.

Dowiedz się więcej na temat terapii bólu poniżej. 
 

TERAPIA MANUALNA - TO POMAGA!

Terapia manualna to najbardziej efektywna metoda rehabilitacji skupiona na przyczynie dolegliwości i przywróceniu stanu fizjologicznego. Skutecznie zmniejsza ból i zwiększa zakres ruchu pacjenta. Fizjoterapeuta za pomocą mobilizacji, manipulacji i stymulacji tkanek miękkich lub stawów dociera do chorego miejsca, by je odblokować i przywrócić do właściwego stanu. Łatwiej troszczyć się o dobrą formę i stan zdrowia, kiedy do wyboru masz promocyjne oferty przygotowane przez nasz ośrodek. Zachęcamy do ich śledzenia!

ODDAJ SIĘ W RĘCE NASZEGO SPECJALISTY

Terapia leczenia bólu wykonywana jest wyłącznie przez dyplomowanych specjalistów z doświadczeniem. Na wizytę można umówić się na miejscu w hotelu lub dzwoniąc pod numer naszej recepcji tel. 74 306 76 77.

PRZEBIEG WIZYTY

Wizyta rozpoczyna się rozmową – wywiadem medycznym. Następnie podczas badania fizjoterapeuta sprawdzi stan objętych bólem tkanek by móc bezpiecznie przeprowadzić zabieg. Sam zabieg polega na precyzyjnym uciskaniu i stymulacji tkanek rękami lub przy użyciu narzędzi dostosowanych do formy terapii. Na koniec wizyty fizjoterapeuta przekaże uwagi i wskazówki co do dalszego leczenia.

CO LECZY TERAPIA BÓLU?

– Ból kręgosłupa, biodra, kolana, kostki, stopy, barku, łokcia, nadgarstka oraz małych stawów,
– Zespoły: rwa kulszowa, wdowi garb, bolesny bark,łokieć tenisisty, golfisty, przyparcie rzepki, kolano biegacza i wiele innych,
– Bóle głowy, sztywność karku, mrowienia kończyn związane z kręgosłupem, ograniczony ruch w stawie,
– wspomaga leczenie po operacjach

ZAPRASZAMY

Pakiety pobytowe

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju
UE
Powered by hs