Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

 

Turnusy rehabilitacyjne w Polanicy-Zdroju

REHABILITACJA, ZABIEGI LECZNICZE I RELAKS

Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ już w samej nazwie zawarł cel swojej misji. Chcemy zadbać o to, co najcenniejsze – zdrowie, spokój wewnętrzny, dobre samopoczucie, relaks i odpoczynek oraz maksymalny poziom energii i witalności. To wszystko mogą zapewnić Państwu starannie skomponowane i ukierunkowane na kompleksowe potrzeby gości turnusy rehabilitacyjne. Nasza baza zabiegowa (26 gabinetów zabiegowych) to ewenement na szeroką skalę, niemający porównania z żadnym z innych obiektów Dolnego Śląska. U nas skorzystają Państwo z dobrodziejstw turnusów rehabilitacyjnych, a także odkryją magię rytuałów SPA w Polanicy-Zdroju. Zapraszamy po Zdrowie.

 ZAPRASZAMY PO ZDROWIE

Turnusy rehabilitacyjne w Polanicy

W naszym hotelu organizujemy pobyty lecznicze oraz turnusy rehabilitacyjne. W zakresie naszych kwalifikacji leży fizykoterapia, hydroterapia, inhalacje, balneologia, kinezyterapia. Zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów w oparciu o opinię lekarza specjalisty - doktora nauk medycznych oraz magistrów fizjoterapii.

POZBĄDŹ SIĘ BÓLU

Turnusy rehabilitacyjne organizowane przez nasz obiekt to skuteczna walka z bólem i pomoc osobom cierpiącym na zwyrodnienia, reumatoidalne zapalenie stawów, urazy i bóle kręgosłupa, stany zapalne, problemy kostne, ruchowe i z krążeniem. To także okazja do relaksu w zielonym otoczeniu oraz integracji z innymi Gośćmi. W ramach turnusów rehabilitacyjnych w NOWYM ZDROJU oferujemy terapię bólu oraz zajęcia z fizjoterapeutą: gimnastyka grupowa, gimnastyka w wodzie.

MEDYCYNA NATURALNA

Oferujemy wszystko co najlepsze z natury. Nasi Goście mają możliwość uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów bezpośrednio przez skórę – podczas kąpieli magnezowych, solankowych, borowinowych i Kleopatry. Kompresy przygotowywane są z żywej borowiny by uzyskać najlepszy efekt zdrowotny – nie używamy plastrów.

REHABILITACJA URAZOWA

Sprawne ciało bez blokad i bólu pomaga cieszyć się życiem przez długie lata! Rehabilitacja urazowa nakierowana jest na powrót do sprawności po już powstałych urazach i kontuzjach ale również pozwala zapobiegać nowym urazom i przeciążeniom. Indywidualnie dobieramy pakiet zabiegów dla każdego pacjenta.

Turnusy PFRON

Organizujemy Turnusy Rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON. 15-dniowy pobyt obejmuje kompleksową terapię leczenia schorzeń narządu ruchu oraz program kulturalno-oświatowy. W ramach turnusu z dofinansowaniem można korzystać bez ograniczeń ze strefy wellness: dwóch basenów, saunarium, sali fitness i jacuzzi.

By zarezerwować turnus pfron prosimy o kontakt pod numerem 731 156 236 lub zapraszamy do rezerwacji online na stronie https://nowyzdroj.pl/oferty. Więcej informacji na www.pfron.nowyzdroj.pl.

LECZYMY BÓL

Ból nie musi być stałym elementem Twojego życia. W Nowym Zdroju oferujemy jedną z najskuteczniejszych metod fizjoterapeutycznych – terapię bólu. Nasz specjalista za pomocą mobilizacji, manipulacji i stymulacji tkanek miękkich lub stawów dociera do chorego miejsca, odblokowuje je i przywraca do właściwego stanu. Te rodzaje turnusów rehabilitacyjnych są w naszym hotelu często objęte promocjami. Pełna informacja dostępna TUTAJ

JAK ZAREZERWOWAĆ?

Z oferty turnusów rehabilitacyjnych i leczniczych można skorzystać prywatnie, wykupując pakiet na naszej stronie lub dokonując rezerwacji telefonicznej pod numerem 74 306 76 76 lub 74 866 53 34.

Okresowo organizujemy promocje na turnusy rehabilitacyjne. Aktualne promocje sprawdzą Państwo tutaj:
https://nowyzdroj.pl/oferty

Pakiety pobytowe

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju
UE
Powered by hs