Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

 

 

ZABIEGI LECZNICZE BEZ KOLEJEK
SKUTECZNA REHABILITACJA DZIENNA 

 

Nowy Zdrój - Centrum Zdrowia i Wypoczynku w Polanicy-Zdroju oferuje skuteczną rehabilitację narządu ruchu, problemów z kręgosłupem, mięśniami, zwyrodnieniami oraz chorób o podłożu neurologicznym i krążeniowym. 

Zapraszamy do skorzystania z indywidualnie dobranego programu zabiegów i masaży bez kolejek. Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych zabiegów jako uzupełnienie terapii lub realizacja pełnego pakietu zabiegów leczniczych z konsultacją medyczną. 

W Nowym Zdroju pozbędziesz się bólu i ograniczeń ruchowych bezpiecznie, pod okiem profesjonalistów. 

 

Rehabilitacja odbywa się w Nowy Zdrój przy ul. Zdrojowej 34a w Polanicy-Zdroju.

Rejestracja telefoniczna pod numerem 74 306 76 77 odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:00. Zapraszamy również do przesłania e-maila na adres rehabilitacja@nowyzdroj.pl. 

Zabiegi Bez Kolejek

Nowy Zdrój - Centrum Zdrowia i Wypoczynku w Polanicy-Zdroju oferuje skuteczną rehabilitację narządu ruchu, problemów z kręgosłupem, mięśniami, zwyrodnieniami oraz chorób o podłożu neurologicznym i krążeniowym. Zapraszamy do skorzystania z indywidualnie dobranego programu zabiegów i masaży bez kolejek.

Bogata oferta

W Nowym Zdroju wykonywane są:

  • zabiegi fizykoterapii:  elektroterapia, laseroterapia, krioterapia, ultradźwięki, magnetoterapia i więcej

  • zabiegi balneologiczne: kąpiele borowinowe, solankowe, perełkowe, hydromasaż, wirowe, okłady borowinowe, inhalacje i więcej

  • zabiegi kinezyterapii: gimnastyka, ćwiczenia w odciążeniu

  • masaże lecznicze i rozluźniające

Dobieramy terapię

Przyjmujemy ze skierowaniem lekarskim lub bez. Jeśli kuracjusz nie posiada zaleceń medycznych umówimy konsultację z naszym specjalistą, który dobierze długość i rodzaj terapii. 

Do dyspozycji pacjentów również Terapia Leczenia Bólu, która przynosi szybką ulgę w przewlekłych dolegliwościach. Rehabilitacja odbywa się w Nowy Zdrój przy ul. Zdrojowej 34a w Polanicy-Zdroju.

Jak umówić leczenie?

By rozpocząć leczenie wystarczy zadzwonić pod numer naszej bazy zabiegowej 74 306 76 77 i ustalić termin oraz zakres terapii z naszym specjalistą. Rejestracja telefoniczna odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:00. Zapraszamy również do przesłania e-maila na adres rehabilitacja@nowyzdroj.pl. 

Przygotujemy i zrealizujemy kompletny plan rehabilitacji, dostosowany do Państwa potrzeb, z uwzględnieniem posiadanej dokumentacji medycznej. Nasi specjaliści służą wiedzą i doświadczeniem przez cały czas trwania terapii. 

Nasze Pakiety Lecznicze

 

Umów się na rehabilitację pod numerem 74 306 76 77

 


Pakiety pobytowe

Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju
UE
Powered by hs