Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Traper Polanicki - Zdobądź odznakę turystyczną

Traper Polanicki - Zdobądź odznakę turystyczną

 

Ruszamy z autorską grą terenową "Traper Polanicki"


To pierwsza taka zabawa na naszym terenie. Do udziału zapraszamy wszystkich turystycznie zakochanych w Polanicy Zdroju. Każdy uczestnik, który pomyślnie wykona zadania otrzyma limitowaną odznakę turystyczną Trapera Polanickiego. Tego nie kupisz w sklepie z pamiątkami!

Gra polega na wykonaniu 10 zdjęć w ustalonych punktach uzdrowiska i przesłaniu ich na wskazany adres hotelu lub udostępnieniu ich na swoim profilu społecznościowym facebook z dopiskiem "www.facebook.com/nowyzdroj". By wziąć udział w zabawie należy zapisać się w recepcji hotelu Nowy Zdrój - Centrum Zdrowia i Wypoczynku ul. Zdrojowa 34a Polanica Zdrój. Każdy uczestnik otrzyma flagę konkursową. Zdjęcia wykonane z widoczną flagą są dowodem brania udziału w grze. 

Wykonanie zadań nie wymaga dużej sprawności fizycznej. Wystarczy ubrać wygodne buty i ruszać na spacer.  Oto lista miejsc do odwiedzenia:

 

1. Nowy Zdrój - Centrum Zdrowia i Wypoczynku
2. Pijalnia wód mineralnych w Parku Zdrojowym
3. Fontanna polanicka w Parku Zdrojowym
4. Altana - źródło Wielka Pieniawa
5. Park Szachowy - plansza w Parku Zdrojowym
6. Niedźwiadek polanicki - duża figura
7. Pomnik Józefa Matuszewskiego
8. Wzgórze Marii
9. Teatr Zdrojowy
10. Promenada polanicka (deptak) 

 

 

Po wykonaniu zadań zapraszamy do działu marketingu hotelu Nowy Zdrój po odbiór odznaki. Pełna informacja o grze znajduje się pod adresem https://www.nowyzdroj.pl/traperpolanicki


‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs