Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Składamy Hołd Pięknu - Dzień Otwarty z marką Shusa 9.06.2023

Składamy Hołd Pięknu - Dzień Otwarty z marką Shusa 9.06.2023

 

 

Przyjedź na Długi Weekend Czerwcowy
do hotelu Nowy Zdrój - Centrum Zdrowia i Wypoczynku!


Podczas tegorocznego Długiego Weekendu Czerwcowego (Boże Ciało) przygotowaliśmy specjalne wydarzenie dla wszystkich ceniących piękno. W dniu 9.06.2023, w godzinach 12:00-16:00 zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Otwartym z marką Shusa. Wstęp wolny!

 

W programie

Skupimy się na zdrowym pięknie. Specjaliści Shusa poprowadzą warsztaty urody i pielęgnacji. Realizowane będą bezpłatne zabiegi spa oraz konkurs z nagrodami na zakończenie wydarzenia. Uczestnicy będą mieli możliwość zakupu profesjonalnych, skoncentrowanych kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. W trakcie eventu pomożemy w doborze kosmetyków do codziennej pielęgnacji, indywidualnie dla każdego typu skóry. Dla Gości przygotowany będzie również poczęstunek. Wydarzenie realizowane jest w bazie zabiegowej hotelu, na poziomie -1.

 

Dlaczego Shusa?

Shusa to włoska marka profesjonalna z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wysoka jakość produktów, szybkie efekty kuracji i profesjonalne podejście do filozofii well-being sprawiły, że podjęliśmy decyzję o zaoferowaniu zabiegów spa na bazie kosmetyków Shusa naszym drogim Gościom. Natura i harmonia ma w naszych sercach szczególne miejsce. W Nowym Zdroju w pełni zgadzamy się z dewizą marki, która brzmi „Najpiękniejszą suknią, w której masz czuć się wyjątkowa jest Twoja skóra.” 

 

Wierzymy, że profesjonalna kadra i profesjonalne kosmetyki są gwarancją najlepszych efektów.

 

 

Zapraszamy do rezerwacji pobytów na Długi Weekend Czerwcowy pod numerem 74 306 76 76
i do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

 


‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs