Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Wszystko o naszych Voucherach Podarunkowych

Wszystko o naszych Voucherach Podarunkowych

 

 

Czym jest Voucher Podarunkowy?

 

Voucher to karta prezentowa, która obejmuje usługi hotelowe wybrane i przedpłacone przez Obdarowującego. Taki prezent może obejmować pobyt w hotelu, masaże, zabiegi spa czy romantyczną kolację. To Obdarowujący decyduje co chce podarować i jaki budżet na to przeznaczyć. Każdy voucher posiada nadany numer i datę ważności oraz miejsce do wpisania życzeń lub dowolnego tekstu. Gotowy voucher może zostać przesłany na wskazany przez Obdarowującego adres domowy lub w formie pliku PDF na adres email. 

 

 

Jak zamówić voucher w Nowym Zdroju?

By obdarować kogoś voucherem na pobyt, zabiegi spa, pobyt zdrowotny i inne usługi wystarczy dokonać rezerwacji telefonicznie pod numerem 74 306 76 76 lub kupić jeden z dostępnych, gotowych prezentów na naszej stronie https://www.nowyzdroj.pl/vouchery. 

 

Zakup vouchera na stronie

Proces zakupowy jest niezwykle prosty. Wybieramy ofertę na prezent (np. weekend we dwoje), wpisujemy dane Osoby Obdarowującej oraz Osoby, którą chcemy obdarować. Dodatkowo warto wypełnić miejsce na dedykację. Następnie wybieramy w jakiej formie voucher ma zostać dostarczony - elektronicznej w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku lub w formie fizycznej czyli jako dekoracyjny kartonik przesłany na wskazany adres domowy. Pełną kwotę za wybrany voucher należy wpłacić na konto bankowe hotelu za pomocą przelewu online, blika lub karty kredytowej. Gotową kartę podarunkową prześlemy pocztą lub na adres email. 

 

Zakup vouchera telefonicznie

Opcja ta daje największe możliwości dostosowania prezentu. By zamówić voucher zapraszamy do kontaktu pod numerem 74 306 76 76. Pracownik recepcji przekaże wszelkie szczegóły dotyczące voucherów i ich realizacji oraz płatności. 

 

 

 

Jak zrealizować voucher?

Obdarowany może zrealizować voucher dokonując rezerwacji telefonicznej pod numerem 74 306 76 76. Prosimy o zabranie vouchera ze sobą i przekazanie go pracownikowi recepcji. 

 

Warto wiedzieć

Maksymalna ważność vouchera wynosi 6 miesięcy. Termin przyjazdu może być określony z góry lub obdarowany może ustalić go sam. By wykorzystać voucher wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.
Voucher nie podlega wymianie na gotówkę lub usługi dodatkowe. Nie może być zniszczony ani przekazany osobom trzecim. Prosimy o przedstawienie vouchera w recepcji  wraz z dokumentem tożsamości.

 


‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs