Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
TOP 5 Prezentów na Święta i Jesień

TOP 5 Prezentów na Święta i Jesień

 

Święta Bożego Narodzenia, urodziny czy rocznica to okazje, które zasługują na wyjątkowy prezent. Zamiast tradycyjnych upominków, które szybko gubią swój blask, warto podarować bliskiej osobie chwile relaksu i odprężenia. Wspomnienia pełne miłych doświadczeń zostają z nami na lata. W Nowym Zdroju pomagamy zrealizować pomysły na niematerialne prezenty, gotowe do podarowania w formie dekoracyjnego vouchera. 


Oto nasze TOP propozycje na udane prezenty:

 

1. UCZTA ZMYSŁÓW - MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

Nazwa tego masażu nie jest przypadkowa. Przez 75 minut masażysta wymasuje całe ciało obdarowanego - od głowy, poprzez kręgosłup, nogi i stopy. Do zabiegu wykorzystywane jest aromatyczne, nawilżające masło shea. Relaks gwarantowany!

Cena vouchera na ten zabieg to 275 zł.

 

 

 

2. MASAŻ KOBIDO - STAROŻYTNA DROGA DO PIĘKNA

Liftingujący masaż twarzy, który stanowi naturalną alternatywę dla medycyny estetycznej. Jest głęboką kombinacją japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Doskonale odpręża i rozluźnia spięte na co dzień mięśnie twarzy. Zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju ze względu na swoją skuteczność. Zabieg trwa 70 minut i jest wykonywany z użyciem serum. 

Cena vouchera na ten zabieg to 200 zł.

 

 

3. ORO ROSSO BY SHUSA® - ZABIEG TERMOGENICZNY

 

Na ten włoski rytuał piękna składa się peeling, serum spalające tkankę tłuszczową, maska, masaż wyszczuplający oraz olejek termoaktywny. Zabieg skutecznie działa na najtrudniejsze obszary naszego ciała: brzuch, biodra, uda i ramiona. Zabieg trwa 75 minut. 

Cena vouchera na ten zabieg to 230 zł.

 

 

4. MĘSKIE SPA - ZABIEG WHISKY & TOBACCO

Męski rytuał na ciało zakończony szklaneczką dobrej whisky gwarantuje uśmiech na twarzy Obdarowanego. Zabieg obejmuje oczyszczający peeling ciała oraz masaż rozluźniający wykonany na kosmetykach o typowo męskiej nucie zapachowej whisky & tobacco. Doskonała propozycja dla zabieganych. Czas trwania zabiegu 70 minut. 

Cena vouchera na ten zabieg to 245 zł.


 
 
5. WEEKEND DLA DWOJGA

 

Pobyt weekendowy dla dwóch osób z wyżywieniem bufetowym i nielimitowanym korzystaniem z całej strefy wellness tj. baseny, jacuzzi, sauny, sala fitness i tężnia solankowa to musi być udany prezent. Voucher wystawiany jest bez konkretnej daty przyjazdu by obdarowani wybrali najlepszy dla siebie termin pobytu. 

Cena vouchera na ten pobyt to 1100 zł (cena za dwie osoby na 2 noclegi).
Kup voucher online: kliknij tutaj

 
 
JAK KUPIĆ TAKI VOUCHER?
 
Voucher można zamówić dzwoniąc na numer naszej recepcji 74 306 76 76 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres recepcja@nowyzdroj.pl. Po opłaceniu zamówienia gotowy voucher z dedykacją prześlemy na wskazany adres domowy lub w formie elektronicznej na skrzynkę e-mail. 
Vouchery ważne są 6 miesięcy od daty zakupu. Mogą zawierać konkretną datę realizacji lub osoba obdarowana może zarezerwować usługi zawarte w voucherze w wybranym przez siebie terminie. 
 
 
Powyższe usługi to tylko kilka propozycji z całej gamy dostępnych możliwości prezentowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron by odkryć więcej:
 
Pełne menu zabiegowe: kliknij tutaj
Rezerwacja voucherów online: kliknij tutaj
 
 
‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs