Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Zachowaj sprawność na co dzień - Wczasy Zdrowotne - Powrót do Formy

Zachowaj sprawność na co dzień - Wczasy Zdrowotne - Powrót do Formy

 

POWRÓT DO FORMY W HOTELU NOWY ZDRÓJ POLANICA ZDRÓJ
ZACHOWAJ SPRAWNOŚĆ NA CO DZIEŃ

 

Bez względu na to czy regularnie biegamy w maratonach czy organizujemy jedynie maratony oglądania seriali na domowej kanapie łączy nas to samo - potrzeba życia bez ograniczeń fizycznych. Często zdarza się, że uświadamiamy sobie ten fakt dopiero gdy pojawią się poważniejsze problemy zdrowotne. Ignorujemy drobne niedogodności (np. nie możemy się schylić, czy szybko wstać), które pojawiają się z wiekiem lub zadniedbaniem. Przyswajamy je bez entuzjazmu ale akceptujemy i żyjemy dalej. Problem pogłębia się z czasem i w rezultacie stajemy przed ponurym faktem - niepełnosprawność, obniżenie komfortu życia i spacery od lekarza do lekarza. Czy powinno tak być?

Ciało to maszyna doskonała, która wymaga od właściciela tylko odrobiny troski i zaangażowania w utrzymaniu swojego dobrostanu. Zużywamy się i jest to niezaprzeczalny fakt, a części zamiennych jak na lekarstwo. Jest w tej pesymistycznej wizji światełko nadziei zarówno dla kanapowych jak i prawdziwych maratończyków. 

 

WCZASY ZDROWOTNE POLANICA ZDRÓJ – REHABILITACJA DLA CIAŁA I DUCHA

 

W hotelu Nowy Zdrój przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla osób, które utraciły komfort codziennego życia przez zaniedbanie drobnych sygnałów jakie wysyła nam ciało. Powrót do formy (nazwa pakietu) to 7-dniowy pobyt, który pozwoli każdemu Uczestnikowi wkroczyć na ścieżkę życia w zdrowym ciele. Zestaw zabiegów, masaży i trening kształtująco-kondycyjny zawarty w ofercie jest odpowiedni dla wszystkich, bez względu na kondycję fizyczną. Zadbamy o dobre dopasowanie terapii dla każdego Uczestnika. Sam ruch jednak nie wystarczy.

 

ZŁAP RÓWNOWAGĘ - STREFA WELLNESS I ZABIEGI SPA 

 

Prawdziwy powrót do formy obejmuje również sferę psychologiczną. To w jaki sposób myślimy wpływa na nasze życie równie mocno jak brak ruchu wpływa na ciało. Dlatego w ramach pobytu realizujemy zabiegi spa takie jak odchudzający zabieg na ciało z masażem bańką chińską czy antycellulitowy peeling całego ciała. Po treningach i zabiegach zapraszamy na koktajl energetyczny do naszej restauracji, a wieczorem do odwiedzin w strefie wellness, na którą składają się 2 baseny, jacuzzi, strefa saun z tężnią solankową oraz sala fitness. Wstęp do tych atrakcji oferujemy bez ograniczeń w godzinach otwarcia.

 

GDZIE NOGI PONIOSĄ - TAŃCZ I ZWIEDZAJ RAZEM Z NAMI

 

Dla Uczestników, którzy pomimo dnia pełnego atrakcji mają w sobie taneczną iskrę organizujemy wieczory disco z DJ dwa-trzy razy w tygodniu. Taneczne endorfiny zapewnią doskonałe samopoczucie i energię na kolejny dzień pobytu.

Polanica Zdrój to uzdrowiskowa miejscowość bogata w piesze szlaki turystyczne o niskiej i średniej trudności. Grzechem byłoby nie zaoferować Uczestnikom możliwości poznania tych ścieżek dlatego w ramach pobytu organizujemy spacery rekreacyjne z przewodnikiem po najpiękniejszych trasach Polanicy Zdrój – Szlakiem Niedźwiadka, Szlakiem Serduszka oraz szlakami leśnymi. To okazja do zrobienia pięknych zdjęć pamiątkowych.

 

To nie wszystko co oferuje nasz pakiet wczasów zdrowotnych „Powrót do formy”. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie kliknij TUTAJ.

 

Masz wątpliwości? Nasi specjaliści chętnie opowiedzą o ofercie i przedstawią korzyści jakie płyną z pobytu w hotelu Nowy Zdrój. Zadzwoń do nas tel. 74 306 76 76.

Zapraszamy do hotelu Nowy Zdrój w Polanicy Zdrój, w którym łączymy troskę o zdrowie z relaksem i wypoczynkiem.

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs