Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Dancingi Polanica Zdrój - Gramy trzy razy w tygodniu!

Dancingi Polanica Zdrój - Gramy trzy razy w tygodniu!

 

Wieczory Taneczne w Hotelu Nowy Zdrój - Polanica Zdrój: Roztańczony Sposób na Spędzenie Czasu

Hotel Nowy Zdrój zaprasza na dobrze już znane w uzdrowisku wieczory taneczne z DJ-em, które odbywają się aż trzy razy w tygodniu! To doskonała okazja, by oderwać się od codziennych trosk, spotkać nowych ludzi i wypić kolorowego drinka. Zapraszamy do zabawy:

  • Gości hotelu Nowy Zdrój oraz Willa Storczyk
  • Wszystkich turystów 
  • Mieszkańców Kotliny Kłodzkiej

 

Czekamy na Państwa w środy, piątki i niedziele

Te trzy wieczory zarezerwuj na odrobinę ruchu! Taniec to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Tańcząc, wzmacniasz serce, poprawiasz koordynację i spalasz kalorie, a jednocześnie czerpiesz z tego mnóstwo przyjemności.

Dyskoteki organizujemy w godzinach 19:00-22:00. 


Zabawa dla każdego

Wieczory taneczne to idealna okazja do spotkania nowych ludzi i spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Niezależnie od tego, czy przychodzisz sam, z przyjaciółmi, czy z rodziną, zawsze możesz liczyć na ciepłe przyjęcie i przyjazną atmosferę. 

Na miejscu udostępniamy bar, w którym można kupić kolorowe drinki, napoje gazowane, piwo, soki oraz alkohole wysokoprocentowe. 

Wstęp dla Gości hotelu jest bezpłatny. Jeśli nie posiadasz rezerwacji noclegów również możesz skorzystać z zabawy. Bilet wstępu to koszt zaledwie 10 zł. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji stolików pod numerem 575 101 487.

 

Daj się porwać muzyce! 
Do zobaczenia w Nowym Zdroju.

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs