Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Turnusy dofinansowane PFRON 2022 już dostępne

Turnusy dofinansowane PFRON 2022 już dostępne

 

Pierwszy rok organizacji turnusów z dofinansowaniem PFRON już za nami. Postawiliśmy na komfort, pyszne posiłki i doskonałą jakość rehabilitacji co przełożyło się na zadowolenie Gości. Przeprowadzone podczas turnusu ankiety mówią wyraźnie – warto jechać na rehabilitację i wypoczynek do Nowego Zdroju.

 

Łączymy profesjonalną rehabilitację z doświadczeniem hotelarskim

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON organizujemy z pasją. Przyjeżdżając do Nowego Zdroju Goście uczestniczą w szeregu aktywności prozdrowotnych, relaksacyjnych i oczywiście rozrywkowych. Na każdym etapie pobytu do dyspozycji Kuracjuszy pozostaje opiekun.

 

Jedna z największych baz rehabilitacyjnych na Dolnym Śląsku

 

Skuteczna i przyjemna rehabilitacja oraz dostęp do zabiegów spa to dla nas priorytet. Pomagamy osobom ze schorzeniami narządu ruchu np. Kręgosłupa, stawów oraz rehabilitujemy problemy neurologiczne i z krążeniem.

W zakresie naszych kwalifikacji leży fizykoterapia, hydroterapia, inhalacje, balneologia, kinezyterapia. Zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów w oparciu o opinię lekarza specjalisty. Na miejscu dostępna również Terapia Leczenia Bólu oraz zabiegi spa takie jak rytuały, masaże, kuracje odmładzające i bomby witaminowe.

Warto skorzystać z dodatkowych zajęć realizowanych przez fizjterapeutów takich jak nordic walking, gimnastyka w basenie czy ćwiczeń relaksacyjnych.

Wierzymy, że sprawne ciało bez blokad i bólu pozwala cieszyć się życiem długie lata!


Wyżywienie bufetowe na medal czyli raj dla podniebienia

 

W Nowym Zdroju można dobrze zjeść. Kuracjusze korzystają z bogatych posiłków bufetowych, dostosowanych dla mięsożerców i wegetarian. Świeże i dobrze przyprawione potrawy cieszą się uznaniem Gości co potwierdzają nasze opinie.

Warto wspomnieć, że Kuracjusze mają możliwość spróbowania i zakupienia tłoczonych w Nowym Zdroju bio-olejów z certyfikowanego ziarna słonecznika w dwóch wersjach – Olej z wędzonego ziarna lub tradycyjny o naturalnym smaku. Oba wegańskie i pyszne.

 


Srefa wellness dostępna bez limitu

 

W cenie każdego turnusu oferujemy nielimitowany dostęp do naszych 2 basenów, jacuzzi, sali fitness oraz strefy saun.

 

 

Taniec to też rehabilitacja!

 

Wieczory taneczne w Nowym Zdroju to jedna z ulubionych atrakcji naszych Gości. Realizowane dwa lub trzy razy w tygodniu (przeważnie środy, piątki i niedziele) pozwalają nawiązać nowe znajomości oraz doskonale zakończyć dzień. O doskonałą oprawę muzyczną zadba nasz charyzmatyczny DJ Johnson&Friends.

 

 

Spacery, wycieczki i Polanicki Express – poznaj z nami Polanicę Zdrój i najciekawsze atrakcje okolic


Podczas turnusu zabieramy Gości do najciekawszych miejsc Polanicy Zdroju. Wspólnie odwiedzamy urokliwe miejsca parku zdrojowego, poznając jednocześnie historię Polanicy-Zdroju i podziwiając przepiękną panoramę miasta z Platformy Widokowej. Ważny punkt spacerów stanowi wizyta przy rzeźbie niedźwiadka symbolizującego powstanie Uzdrowiska. Warto posłuchać naszego przewodnika, który chętnie opowiada o najciekawszych legendach polanickich i historii miasta.

Polanica Zdrój bogata jest w szlaki turystyczne, co również mamy możliwość zaprezentować Kuracjuszom. Spacery szlakami turystycznymi do Doliny Piekielnej, na Górę Piekielną oraz Wzgórze Marii gwarantują naszym gościom aktywnie spędzony czas. Są tu równiez wspaniałe miejsca do wykonania pamiątkowych zdjęć.

 

 

Przejazdy kolejką turystyczną zwaną Polanickim Expressem stanowią wielką frajdę nie tylko dla dzieci ale i dla osób dorosłych, szczególnie dla tych z niepełnosprawnością ruchową. Przejazd umożliwia poznanie Polanicy i dotarcie do ważnych i atrakcyjnych miejsc w naszym uzdrowisku bez wysiłku. Warto zaznaczyć, że kolejka odbiera Gości spod drzwi hotelu. Po skończonym przejeździe kierowca odwozi uczestników prosto do Nowego Zdroju.

Dla chętnych oganizujemy dodatkowo wycieczki autokarowe do Kłodzka, Wambierzyc, Dusznik czy Kudowy Zdroju. Chętnie odwiedzana była również czeska Praga.

 

Pozostałe atrakcje realizowane podczad turnusów rehabilitacyjnych w Nowym Zdroju

Wierzymy, że turnus oprócz skutecznego leczenia musi pozostawiać doskonałe wspomnienia. W Nowym Zdroju zadbaliśmy o dodatkowy program rozrywkowy, którego częścią są gry integracyjne, wieczory karaoke, turnieje wiedzy i zajęcia muzyczne. Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem Kuracjuszy i pomagają poznać pozostałych uczestników turnusu. Zabawa w towarzystwie lepiej smakuje!

 

 

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON i bez

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tak wielu Kuracjuszom w poprawie ich codzienności. Zadowolenie naszych gości jest dla nas priorytetem i staramy się aby wszyscy wypoczywający u nas czerpali z tego miejsca radość, spokój i zadowolenie, a wyjeżdżając czuli sie w pełni wypoczęci i zrelaksowani. Dziękujemy tym, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Osoby, kóre jeszcze nie skorzystały z naszych propozycji zapraszamy do naszego Centrum Zdrowia i Wypocznku na turnusy rehabilitacyjne 2022. Oferta jest już dostępna do rezerwacji. Istnieje możliwość dokonania wstępnej rezerwacji już teraz, przed uzyskaniem dofinansowania ze środków PFRON.

 

Do zobaczenia w Nowym Zdroju!


 

Zapoznaj się z ofertę turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem PFRON 2022

TUTAJ


 

 

Mija pierwszy rok organizacji przez Nowy Zdrój turnusów z dofinansowaniem PFRON. 

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs