Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Nadchodzi Karnawał!

Nadchodzi Karnawał!

 

Zapraszamy Państwa na roztańczony i romantyczny Pobyt Karnawałowo-Walentynkowy z huczną imprezą. Pakiet z balem realizowany jest w dniach 11.02-13.02.2022. To świetny sposób na połączenie radości płynącej z karnawału z walentynkowymi uniesieniami. Nasza oferta obejmuje również relaks na basenie, w saunach i jacuzzi oraz pyszne bufetowe posiłki trwające aż 2,5 godziny. Te aktywności przypadną do gustu wszystkim, nie tylko roztańczonym zakochanym.


Połącz karnawał i walentynki z pobytem weekendowym

Bal Karnawałowo-walentynkowy jest dostępny do wykupienia w dwóch opcjach – z pobytem weekendowym w hotelu lub bez. Pobyt obejmuje 2 noclegi z wyżywieniem bufetowym, bal walentynkowo-karnawałowy, nielimitowany dostęp do strefy wellness (2 baseny, sauny, salę fitness i jacuzzi), szlafroki, wino musujące i romantyczne słodkości w pokoju. Takie zestawienie atrakcji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających zakochanych.

Bilet na bal kosztuje 200 zł/os. 

Pobyt 2 noce z balem to koszt 650 zł za osobę. Warto skorzystać z opcji z noclegiem i sprawić ukochanej osobie wyjątkowy prezent, który zapamięta na lata. 


 

 

Bal karnawałowo-walentynkowy w hotelu Nowy Zdrój

Organizowane przez nas imprezy generują zadowolenie Gości, którzy chętnie wracają i zabierają ze sobą znajomych. Bal karnawałowo-walentynkowy 2022 nie będzie inny. Podczas tej 6-godzinnej imprezy Goście skosztują kilkudziesięciu różnorodnych propozycji dostępnych na bufecie i wprawią się w radosny nastrój dzięki wysokoprocentowym dodatkom. Oprawę muzyczną i konferansjerską zapewni profesjonalny DJ. 


Romantyczna kolacja w hotelu

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnie przygotowanej, romantycznej kolacji. Nasz szef kuchni zadba o podniebienie zakochanych serwując potrawy z afrodyzjakami. Wyjątkowy klimat spotkania zagwarantuje uśmiech na twarzy drugiej połowy. 

Koszt kolacji to 330 zł/para. Rezerwacji należy dokonać do 30.01.2022. 

 

Coś ekstra, czyli wizyta w spa Nowy Zdrój

Relaks nie jedno ma imię. Doskonale wiedzą o tym nasi specjaliści od zdrowia i piękna. Pobyt w Nowym Zdroju to doskonały moment na poprawę urody w spa. Nasze włoskie spa oferuje zabiegi na ciało, twarz i dekolt, które dobierane są indywidualnie do skóry klienta. Warto też zwrócić uwagę naszą bogatą ofertę masaży o różnej intensywności. W ofercie dostępne masaże takie jak: klasyczny, relaksacyjny, na naturalnych olejach, bańkami chińskimi, czekoladą czy znany na całym świecie masaż twarzy Kobido.  

Pełna oferta spa dostępna jest tutaj: https://www.nowyzdroj.pl/up/files/nowyzdroj_lista_zabiegow.pdf

Rezerwacja zabiegów pod numerem 74 306 76 77. 

Zalecamy wcześniejszą rezerwację (3 dni przed przyjazdem), ze względu na duże zainteresowanie. 

 


 

Jak zarezerwować?

Rezerwacja samego balu lub balu z noclegami jest bardzo prosta. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu naszej recepcji tel.  74 306 76 76, napisać na nasz adres email recepcja@nowyzdroj.pl lub przyjść na ul. Zdrojową 34a w Polanicy Zdroju i zarezerwować wybraną opcję osobiście. Nasi pracownicy z przyjemnością opowiedzą o ofercie i przekażą wszelkie szczegóły dotyczące przebiegu pobytu, dostępnych atrakcji oraz balu. ‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs