Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Tłoczymy własny Bio-Olej!

Tłoczymy własny Bio-Olej!

BIO-OLEJ Z PRAŻONYCH ZIAREN SŁONECZNIKA
tłoczony w Centrum Zdrowia i Wypoczynku „NOWY ZDRÓJ”


Naturalny olej słonecznikowy to bogactwo Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) oraz witaminy E, która znana jest ze swoich właściwości przeciwzapalnych: neutralizuje wolne rodniki i bakterie, chroni skórę przed oznakami starzenia oraz korzystnie wpływa na pracę jelit.

Nasz BIO olej tłoczymy na zimno z certyfikowanych, prażonych ziaren słonecznika. Nie jest poddawany procesowi filtracji dzięki czemu zachowuje swoje właściwości prozdrowotne i antyoksydacyjne. Do oleju nie dodajemy aromatów, barwników czy konserwantów. To produkt 100% organiczny extra virgin. Sama natura!

Naturalny, nierafinowany olej z Nowego Zdroju ma niepowtarzalny, bogaty smak. Idealnie nadaje się do wykorzystania w kuchni, jako ciekawe połączenie z sałatkami, ziarnami i makaronem, ale również jako dodatek do deserów. Jest pyszny!Oprócz zastosowań kulinarnych olej słonecznikowy fantastycznie sprawdza się podczas zabiegów dla urody. W Nowym Zdroju wykorzystujemy jego właściwości odżywcze i odmładzające podczas masaży i zabiegów SPA.

Zapraszamy do Nowego Zdroju gdzie mogą Państwo zakupić nasz olej, skorzystać ze specjalnej oferty masaży na niefiltrowanych olejach, a także spróbować jedynych w swoim rodzaju lodów ze świeżym olejem i chipsem słonecznikowym.

Więcej informacji o naszym bio-oleju odnajdą Państwo na stronie www.nowyzdroj.pl/olej

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs