Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Ekologiczny Nowy Zdrój - Warto być EKO!

Ekologiczny Nowy Zdrój - Warto być EKO!

JESTEŚMY PO STRONIE NATURY

W Nowym Zdroju cenimy środowisko naturalne. Już na początku naszej drogi wiedzieliśmy, że chcemy zadbać o ten kawałek Polanicy Zdrój. Dlatego nasz obiekt posiada ekologiczne ogrzewanie gazowe i rozbudowany system wymiany ciepła, który ogranicza do minimum straty cieplne. Wydajny i nowoczesny system solarowy nagrzewa naszą strefę basenową. W całym obiekcie są założone okna z potrójnymi szybami i dodatkowym systemem dociepleń.

Energię elektryczną dla naszego obiektu zakupujemy od firmy, która dostarcza dla swoich Klientów 100% energii ze źródeł odnawialnych. To przyczynia się znacząco do ochrony środowiska naturalnego i przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Dzięki specjalnym elektronicznym systemom możemy dowolnie sterować ogrzewaniem w poszczególnych częściach budynku. To pozwala na oszczędności energii cieplnej. System kart – kluczy pozwala z kolei na oszczędności energii elektrycznej (włączone w pokojach urządzenia elektryczne i światło gasną automatycznie po wyjściu Gości z pokoju).

EKO-KUCHNIA W NOWYM ZDROJU

Produkty wykorzystywane do produkcji potraw pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Często są to certyfikowane naturalne produkty regionalne. Wspieramy dolnośląskich producentów.

W Nowym Zdroju tłoczymy własny olej słonecznikowy z certyfikowanych, prażonych ziaren. Jest to produkt 100% naturalny, bez dodatków. Naturalnie mętny, bogaty w witaminy i antyoksydanty świetnie sprawdzi się w kuchni oraz podczas sesji masażu.  Co więcej, jest po prostu pyszny. Olej można kupić w recepcji hotelowej.DBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO

Wg. raportu odbioru Straży Pożarnej posiadamy najbardziej nowoczesny, zaawansowany i bezpieczny system przeciwpożarowy na terenie całej Ziemi Kłodzkiej. Szybsza reakcja służb oznacza również mniejsze szkody dla środowiska naturalnego.

Zapraszamy do Nowego Zdroju gdzie łączymy dawną tradycję z nowoczesnością i dbałością o naturę.

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs