Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
6 dni z zabiegami i masażem w marcu tylko 1080zł!

6 dni z zabiegami i masażem w marcu tylko 1080zł!

 

Już wkrótce wyczekiwana przez wszystkich pora roku. W powietrzu unosić się będzie pozytywna energia, a otoczenie zazieleni się wprawiając nas w błogi nastrój. Polanica-Zdrój jest naprawdę piękna wiosną!

 

W tym roku wiosnę przywitamy ofertą specjalną na nasz najczęściej wybierany pobyt zdrowotny z zabiegami. Ten pakiet powstał by leczyć, relaksować i przywracać siły witalne. To nasza własna, autorska wiosna, która wykorzystuje masaże, zabiegi lecznicze, pyszne posiłki i relaks w wannie z hydromasażem do naładowania baterii naszych Gości na wiele miesięcy. Jeśli nie mają Państwo możliwości skorzystania z pełnego turnusu rehabilitacyjnego to Pobyt Zdrowotny w Nowym Zdroju będzie dobrą alternatywą.

 

 

 

Nasza baza zabiegowa to aż 26 gabinetów, w których wykonujemy zabiegi fizykalne, balneologiczne, kinezyterapię i hydroterapię. W pakiecie zabiegów znajduje się m.in. laser, elektroterapia czy krioterapia. Dodatkowo każdy uczestnik pobytu otrzymuje masaż relaksacyjny.
Nowy Zdrój to też rozbudowana oferta spa. Warto zapoznać się z bogatą ofertą masaży, rytuałów na twarz, dekolt i ciało. Dla wszystkich dostępne bez limitu korzystanie z basenów, saun, sali fitness i jacuzzi.

 

 

 

Co z jedzeniem? Będzie pysznie. W ramach pobytu Goście korzystają z bogatych bufetów dostępnych aż przez 2,5h. Śniadania dostępne są w godzinach 8:00-10:30 i składają się z kilkudziesięciu zimnych i ciepłych propozycji. Bufet obiadokolacyjny to gorące dania do wyboru. Obiadokolacja podawana jest w godzinach 15:30-18:00.

 


Szczegóły promocji

 

Zarezerwuj Pobyt Zdrowotny 6 dni w marcu z rabatem 10%. Zapłacisz 1080 zł zamiast 1200 zł.

Pakiet obejmuje: 6 dni z 10 zabiegami, masażem, wyżywieniem bufetowym i nielimitowanym korzystaniem z basenów, saun sali fitness i jacuzzi

✅Rezerwacja telefoniczna pod numerem 74 306 76 76

✅Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na https://bit.ly/zdrowotny. Pod tym adresem można również dokonać rezerwacji online.

 

Chętnie opowiemy o naszej ofercie. Nasi pracownicy są dostępni codziennie w godzinach 8:00-20:00.

Zapraszamy na wypoczynek i rehabilitację w naszym Centrum Zdrowia i Wypoczynku.


‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs