Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Dzień Kobiet w Nowym Zdroju

Dzień Kobiet w Nowym Zdroju

 

 

Zapraszamy na Dzień Kobiet w Hotelu Nowy Zdrój. 

Święto Kobiet zawsze było nam bliskie. Podkreślenie wagi tego wydarzenia organizacją spotkania Beauty&Wellness to okazja do rozmów z Gośćmi i wsłuchania się w ich potrzeby. Eventy z ambasadorami piękna na stałe weszły do naszego kalendarza. Co przygotowaliśmy dla Gości w tym roku?

Warto skorzystać z Dnia Otwartego z marką VAGHEGGI, który odbędzie się 5.03.2022 w godzinach 12:00-15:00 w bazie zabiegowej naszego hotelu.
W tej edycji stawiamy na PIĘKNO.

 

O marce VAGHEGGI

Założona w 1975 roku firma Vagheggi natychmiast stała się wzorcem dla profesjonalnych włoskich kosmetyków, w szczególności w dziedzinie fitokosmetyków. Filozofia Vagheggi opiera się na wizji współczesnej ekologiczności.  Produkty VAGHEGGI bazują na skoncentrowanych wyciągach z roślin i minerałach. Marka nie korzysta z szeroko zakrojonej manipulacji chemicznej. O skuteczności produktów marki VAGHEGGI przekonało się już tysiące Gości odwiedzających spa w Nowego Zdroju. 

 

 

Co w programie?

Chętni dowiedzą się jak je w sobie odkryć, celebrować i zachować na lata. Istotna jest w tym rola właściwej pielęgnacji. Każdy będzie miał okazję do sprawdzenia stanu swojej skóry nowoczesnym SkynAnalyzerem. Wyjątkową atmosferę podkreśli spotkanie ze specjalistą branży fitokosmetycznej marki VAGHEGGI. Rozdamy rabaty 20% na wloskie fitokosmetyki VAGHEGGI bazujące na skoncentrowanych wyciągach roślinnych. 

 

Przyjedź na weekend 4.03-6.03.2022

Zachęcamy do świętowania Dnia Kobiet przez cały weekend. Na ten szczególny czas przygotowaliśmy pakiet 2 noce z wyżywieniem bufetowym w wyjątkowej cenie 410 zł/os. Dla Gości dodatkowo nielimitowane korzystanie z basenów, saun, sali fitness i jacuzzi w godzinach otwarcia. 

Rezerwacji pobytu można dokonać telefonicznie pod numerem 74 306 76 76 lub na naszej stronie klikając TUTAJ. 

 

Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, również mieszkańców Kotliny Kłodzkiej.

 

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs