Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Kolorowe drinki i desery w kawiarni Nowy Zdrój

Kolorowe drinki i desery w kawiarni Nowy Zdrój

W hotelu Nowy Zdrój można dobrze wypocząć i smacznie zjeść. To nasi Goście już wiedzą. Wraz z dynamicznym rozwojem obiektu i rosnącą liczbą uczestników Programu Stałego Klienta pragniemy udoskonalać również inne usługi dostępne podczas pobytów takie jak menu baru&kawiarni. Zupełnie nowa oferta obejmuje alkohole z całego świata, kolorowe drinki, desery, pyszną kawę oraz koktajle owocowe i warzywne. 

 

 

 

Z drinkiem w dłoni na leżaku

Nowa oferta baru została przetestowana na kubkach smakowych naszych Gości. Z ponad 25 propozycji kolorowych drinków wybraliśmy 9 tych najlepiej ocenianych. W ofercie znalazły się między innymi kubański klasyk Mojito, mocno pomarańczowy Aperol Spritz, włoskie Martini Fiero&Tonic oraz nasze autorskie miksy Błękit Nieba inspirowany znanym Blue Lagoon z curacao, miętą i cytryną. Dla preferujących owocowe orzeźwienie, niekoniecznie z alkoholowym finiszem przygotowaliśmy drinki bezalkoholowe w różnych smakach. W barze dostępne równiez lokalne piwo rzemieślnicze oraz beczkowe.

 

 

Koneserzy mocniejszych alkoholi mogą wybierać z ponad 25 różnych alkoholi z całego świata takich jak wódka, wino, rum, likier, koniak czy kilku rodzajów whisky. 

Wszystkich zapraszamy do naszej strefy relaksu na wolnym powietrzu. Udostępniamy leżaki, parasole i teren zielony przy sali restauracyjnej. 


 

Desery i koktajle


Kawiarnia Nowy Zdrój to nie tylko kawa w kliku odsłonach. Zachęcamy do spróbowania deserów w pucharkach, ciast pieczonych na miejscu przez naszego szefa kuchni i deserów lodowych, które każdy może skomponować według własnego uznania. Na Gości czekają również świeżo wyciskane soki owocowe oraz zdrowe koktajle owocowe i warzywne. 

 

 

Wieczory disco z DJ i oferta specjalna

Przypominamy, że w piątki i niedziele w godzinach 19:00-22:00 organizujemy wieczory taneczne z DJ. Wstęp dla Gości hotelowych jest bezpłatny. Koszt biletu dla Gości z zewnątrz wynosi 10 zł. Na każdym wieczorze disco obowiązuje oferta specjalna na drinki lub napoje. Warto być na bieżąco!

 

‹ Wróć do Bloga

Nasza lokalizacja

kontakt-nowy-zdroj

ul. Zdrojowa 34a,
57-320 Polanica-Zdrój

nowy-zdroj-kontakt-email

recepcja@nowyzdroj.pl

nowy-zdroj-kontakt-telefon

+48 74 306 76 76

UE
Powered by hs