Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Wygraj z bólem - terapia bólu w Nowym Zdroju

Wygraj z bólem - terapia bólu w Nowym Zdroju

WYGRAJ Z BÓLEM BEZ ŁYKANIA TABLETEK
Prawie jedna trzecia Polaków cierpi na różnego rodzaju bóle z którymi zmaga się na co dzień. Wielu z nas przyzwyczaiło się już do szybkiego,ale również doraźnego łagodzenia bólu środkami farmakologicznymi. Jednak zbyt częste przyjmowanie takich środków bardzo niekorzystnie wpływa na nasz organizm, a wręcz może być niebezpieczne w dłuższej perspektywie. Istnieją jednak naturalne i bardzo skuteczne sposoby na walkę z bólem.
 
Medycyna zna skuteczne sposoby walki z różnymi rodzajami bólu a pacjenci nie powinni godzić się na cierpienie, lub próbować nauczyć się z nim żyć. Jednym ze sposobów które szybko zyskują uznanie i popularność jest terapia manualna. Jej celem jest nie tylko zniesienie objawów, ale przede wszystkim usunięcie przyczyny dolegliwości.
 
Terapia manualna jest stosowana tylko przez wykwalifikowanych specjalistów którzy używają technik mobilizacji, manipulacji i trakcji by zwalczać najróżniejsze rodzaje bólu, takie jak zespołów bólowych kręgosłupa we wszystkich odcinkach, rwy kulszowej, bólów karku, czy migrenowych bólów głowy. Również pacjenci którzy cierpią z powodu bólów barku, skrzywień kręgosłupa, a także po różnych typach urazów odczują wyraźną poprawę, już po pierwszym zabiegu.

ODDAJ SIĘ W RĘCE NASZEGO SPECJALISTY
Z terapii leczenia bólu mogą Państwo skorzystać w Nowym Zdroju. Wykonywana jest wyłącznie przez dyplomowanych specjalistów z doświadczeniem. Na wizytę można umówić się na miejscu w hotelu lub dzwoniąc pod numer recepcji zabiegowej tel. 74 306 76 77.
 
Wizyta rozpoczyna się rozmową – wywiadem medycznym. Następnie podczas badania fizjoterapeuta sprawdzi stan objętych bólem tkanek by móc bezpiecznie przeprowadzić zabieg. Sam zabieg polega na precyzyjnym uciskaniu i stymulacji tkanek rękami lub przy użyciu narzędzi dostosowanych do formy terapii. Fizjoterapeuta dociera do chorego miejsca i eliminuje źródło bólu. Na koniec wizyty przekaże uwagi i wskazówki co do dalszego leczenia.

Umów się na wizytę i pozbądź się bólu
tel. 74 306 76 77

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs