Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd

Pakiety pobytowe

Aktualności

Zapoznaj się z naszym blogiem ZOBACZ WSZYSTKIE

NOWY ZDRÓJ - hotel w Polanicy-Zdroju

NOCLEGI, TURNUSY REHABILITACYJNE ORAZ RELAKS SPA

Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ to nowoczesny hotel położony w centrum uzdrowiska Polanica-Zdrój. Nowy Zdrój to centrum rehabilitacji, które oprócz noclegów w komfortowych pokojach i turnusów rehabilitacyjnych oferuje bogaty pakiet zabiegów leczniczych oraz relaksujących. W otoczeniu naszego centrum rehabilitacyjnego znajdują się Góry Stołowe i Bystrzyckie, Parka Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych, Teatr Zdrojowy oraz deptak z pełną uroku historyczną zabudową otoczoną wspaniałą zielenią w tym niezwykłym zakątku Dolnego Śląska.

Mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty oraz lokalizacji na naszej stronie i w ten sam sposób dokonać rezerwacji. Zapraszamy!

NOWY ZDRÓJ - Hotel i Centrum Rehabilitacji Polanica-Zdrój

Wiele sanatoriów w Polsce zlokalizowanych jest w miejscowościach uzdrowiskowych. Nasz obiekt został wybudowany w miejscu, które pod względem mikroklimatu jak i widoków stanowi najlepszy wybór dla osób szukających odpoczynku, odprężenia i terapii narządu ruchu. Oferujemy rozbudowaną bazę zabiegową, na którą składa się aż 26 gabinetów, gdzie wykonywane są zabegi lecznicze, a do zabiegów spa stosowane są naturalne, włoskie fito kosmetyki. Dysponujemy dużą nowoczesną przestrzenią. Szczycimy się też produkcją bio-oleju z ziaren ekologicznego słonecznika.

Nasza oferta - wczasy rehabilitacyjne i pobyty wypoczynkowe

Komponując ofertę, braliśmy pod uwagę potrzeby wszystkich gości. Do naszego hotelu zapraszamy seniorów, pary, rodziny z dziećmi i singli. Wszyscy Państwo znajdziecie u nas:

• hotel oferujący komfortowe pokoje,
• pakiety pobytowe - ferie, święta, imprezy okolicznościowe
• turnusy rehabilitacyjne,
wczasy dla seniorów
• terapię bólu,
• SPA i Wellness,
• odnowę biologiczną,
• kawiarnię/bar
• zaplecze biznesowe - sale konferencyjne,
• dostęp do strefy wellness - basenu, jacuzzi, tężni solankowej i saunarium

Rezerwacji wybranych pakietów pobytowych mogą Państwo dokonać telefonicznie lub online. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obiektu NOWY ZDRÓJ!

 


Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami w Nowym Zdroju
UE
Powered by hs