Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Wyjątkowy Turnus dla Amazonek dostępny w Nowym Zdroju

Wyjątkowy Turnus dla Amazonek dostępny w Nowym Zdroju

 

Rak piersi jest jedną z najczęściej wystepujących chorób, które dotykają kobiety w różnym wieku. Wiadomość o chorobie przychodzi nagle, żadna z kobiet nie jest przygotowana na taką informację. Często leczenie jest długie, wyniszczające organizm i wymaga specjalistycznej rehabilitacji. Wiele kobiet traktuje chorobę jako wyrok śmierci, załamuje się, odizolowuje się od znajomych, przyjaciół i rodziny. Według specjalistów pozytywne nastawienie, optymizm czynią cuda i rokowanie zupełnego wyleczenia wzrasta u kobiet, które niedopuszczają do siebie złych myśli.

 

 

 

Chcąc pomóc dzielnym kobietom w powrocie do sprawności po zakończonym leczeniu, Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój w Polanicy-Zdroju organizuje tygodniowe turnusy dla Amazonek, podczas których oprócz specjalistycznej rehabilitacji oferujemy również aktywne spędzanie wolnego czasu - spacery z przewodnikiem po malowniczej Polanicy-Zdrój, wieczorki integracyjne, zajęcia w basenie czy strefę saunowania bez limitu. 

 

 

Połączenie odpoczynku z rehabilitacją stanowi ważny czynnik psychologiczny warunkujący powrót do równowagi emocjonalnej po długim leczeniu. Poprzez integrację z innymi osobami z turnusu przy aktywnym ich uczestnictwie, dajemy możliwość osiągnięcia najwyższego efektu terapeutycznego, poprawy jakości życia i integracji społecznej.
Nasi specjaliści indywidualnie podchodzą do każdej z kobiet ucząc technik automasażu i siły prawidłowego oddechu. 

Nasza oferta skierowana jest do kobiet, które zakończyły leczenie i rozważają pomoc w powrocie do sprawności zdrowotnej i psychicznej w przyjemnym, zacisznym miejscu.


Zarezerwuj turnus dla Amazonek w Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój. Gwarantujemy, że wyjedziesz od nas wypoczęta, zrelaksowana i z wielką wolą walki z chorobą.

Pełna oferta dostępna jest pod adresem https://www.nowyzdroj.pl/oferty/?id=36409
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego po numerem 74 306 76 76. 

 


‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs