Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Lato w Nowym Zdroju

Lato w Nowym Zdroju

 

Kulinarne Lato w Nowym Zdroju

 

Kochamy lato! Długie, słoneczne dni, ciepłe wieczory i wakacyjne atrakcje dla Gości hotelowych. Aura sprzyja relaksowi, a pozytywny nastrój przenosi się z pracownika na Gościa i z Gościa na pracownika. To doskonały czas na wypoczynek!

W okresie letnim zapraszamy do baru Nowy Zdrój gdzie oferujemy zmrożone drinki i napoje, a także fantastyczne desery lodowe. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00 trwają Happy Hours gdzie w promocyjnej cenie oferowana jest kawa mrożona, frappe i zimne drinki owocowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Każda środa wakacji stanowi u nas kulinarną przygodę. Regularnie organizujemy tematyczne obiadokolacje bufetowe. Jak dotąd Goście mieli możliwość skosztowania 4 kuchni świata kuchni włoskiej, kuchni azjatyckiej, greckiej i meksykańskiej. Duży wybór, muzyka i wystrój dopasowany do regionu sprawia, że bez trudu można przenieść się w inną część świata bez wychodzenia z komfortowej sali restauracyjnej Nowego Zdroju. 

 

 

Każda sobota wakacji to czas na grill. W tym dniu oferujemy pieczone na ruszcie smakołyki idealnie pasujące do zimnego piwa z beczki czy kraftowej Sudeckiej Pianki z lokalnego browaru „Korona Sudetów”. 

 

Atrakcje dla dzieci


W każdą środę i czwartek oferujemy specjalne atrakcje dla dzieci. Warsztaty kulinarne z naszym szefem kuchni cieszą się niesłabnącą popularnością. Podczas zajęć dzieci przygotowują kolorowe desery i potrawy, które mogą podarować swoim najbliższym. Każdy z młodych kucharzy otrzymuje czapeczkę szefa kuchni i zasłużony dyplom.

 

 

Oprócz warsztatów kulinarnych realizujemy dwugodzinne animacje prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Dzieci kreatywnie spędzają czas i uczestniczą w grach i zabawach dostosowanych do ich wieku i zainteresowań. 

 

 

Let's dance czyli wieczory taneczne z DJ


Każdy, kto lubi tańczyć doceni organizowane cyklicznie wieczorny disco z profesjonalnym DJ'em. W środy, piątki i niedziele, wkrótce po obiadokolacji zaczynamy zabawę i rozdajemy kupony promocyjne na słodkie drinki. Dla fanów wypoczynku na leżąco oferujemy strefę leżaków na wolnym powietrzu dostępną bez ograniczeń przez cały dzień. 

 


Warto pamiętać, że dostęp do basenów, saun, sali fitness i jacuzzi jest dla naszych Gości bez limitu (w godzinach otwarcia). Zapraszamy do Nowego Zdroju na wakacje i przez cały rok. 

‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs