Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Finał Sezonu w Nowym Zdroju - ostatnie 20 miejsc

Finał Sezonu w Nowym Zdroju - ostatnie 20 miejsc

ZŁAP OSTATNIĄ OKAZJĘ NA POBYT Z ZABIEGAMI W WYJĄTKOWEJ CENIE!

 

Finał Sezonu” w Nowym Zdroju to idealne rozwiązanie na szybką jesienno-zimową regenerację w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Przygotowany dla Państwa 6-dniowy pakiet z 15 zabiegami i masażem klasycznym, wyżywieniem w formie bufetu oraz korzystaniem ze strefy wellness pozwoli na naładowanie baterii przed świętami i sylwestrem. Piękno Polanicy Zdrój i okolic zachwyca swoim pięknem nie tylko w lecie ale również jesienią i zimą. Koszt pakietu dla jednej osoby dorosłej to tylko 699zl! Promocja obejmuje tylko 20 miejsc!

 

 

Skorzystaj z wyjątkowej promocji na pobyt z zabiegiami, która obejmuje:

  • 5 noclegów (6dni)

  • 5 śniadań i 5 obiadokolacji w formie bufetu

  • 15 zabiegów leczniczych (5 zabiegów kinezyterapeutycznych i 10 zabiegów fizykalnych)

  • Masaż klasycznym 15 min

  • Konsultację medyczną

  • Gimnastykę poranną z instruktorem (pon-pt)


Gratis:

  • korzystanie z basenów, saun, jacuzzi i sali fitness w godzinach otwarcia

  • Internet wi-fi


Płatne dodatkowo:

  • Opłata klimatyczna 4zł/os/doda

  • Parking 10zł/doba


Termin pobytu: 08-13.12.2019r.

PROMOCJA OBEJMUJE TYLKO 20 MIEJSC. 

 

 

Zasady są proste! Warunkiem uczestnictwa w promocji jest dokonanie rezerwacji telefonicznie pod numerem 74 306 76 67 w dniu 04.12.2019r. (środa) w godzinach 12:00-13:00 oraz podanie hasła MÓJ NOWY ZDRÓJ.


Uwaga!

Rezerwacji można dokonać tylko w powyższym terminie. Oferta jest limitowana czasowo. Liczba dostępnych miejsc promocyjnych to tylko 20 miejsc.

 


 

Po dokonaniu rezerwacji nasza recepcja prześle na podany przez Państwa adres email potwierdzenie wstępnej rezerwacji z numerem, opisem pakietu oraz szczegółami dotyczącymi płatności. By rezerwacja została uznana za potwierdzoną należy wpłacić 100% jej wartości do dnia 06.12.2019r. Rezerwacje nieopłacone w terminie będą anulowane.

 


 

 

Pobyty zaczynają się w niedzielę od konsultacji medycznej, gdzie specjalista dobierze zabiegi odpowiednie do Państwa stanu zdrowia i zgłaszanych dolegliwości. Wszystkie zabiegi odbywają się od poniedziałku do piątku do godziny 14:30 tak aby popołudniami mieli Państwo możliwość zwiedzania atrakcji Polanicy Zdrój i okolic. Naturalne piękno Polanicy Zdrój zachęca do popołudniowych spacerów w pobliskim Parku Zdrojowym. Wieczory to idealny czas na relaks w naszej strefie wellness )baseny, sauny, jacuzzi i sala fintess) oraz na doskonalenie swoich umiejętności tanecznych na naszych wieczorach tanecznych z profesjonalnym DJ-em, które organizujemy w każdą środę i niedzielę.


Zapraszamy również do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty zabiegów FitoSpa i zabiegów dla urody.


Informacje szczegołowe w recepcji hotelu:

tel. 74 306 76 76 recepcja@nowyzdroj.pl


 

Regulamin promocji: www.regulaminpromocji.nowyzdroj.pl


‹ Wróć do Bloga
UE
Powered by hs